15009.
411. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1870. évi X-ik törvénycikk apaéján kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa., benne 1914 Budapest övezeti beosztása, Az építésügyi szabályzathoz tartozó térkép. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa, litográfia, 80x99 cm. Bp., 1914. Hornyánszky, Kiadói, sérült vászonkötésben