Dobrossy István, G. Jakó Mariann: A gazdasági élet dokumentumai a Miskolci Kereskedelmi és Iparkamara irataiban. Acta Archivistica 7.Miskolc, 2000, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
A Duna menti népek hagyományos műveltsége. Tanulmányok Andrásfalvy Bertalan tiszteletére. Bp., 1991, Magyar Néprajzi Társaság. Csoma Gergely moldvai csángó felvételeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, gerincén hajtásnyom.
Belvárosunk tegnap és ma. Szerk.: Szilák Józsefné. Bp., 1970, Minerva.Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
Vegyes Békés megye könyvtétel, 3db. Békés megye harminc éve. Szerk.: Daniss Győző- Sass Ervin. Szolnok, 1975, Szolnoki Nyomda Vállalat. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, karcos, kopott borítóval. + Békés megye gazdasági földrajza. Szerk.: Dr. Krajkó Gyula. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottsága. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kis...