Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926.], Lampel R. + Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926], Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos, egyébként jó állapotban.
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926.], Lampel R. + Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1926], Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, kopottas, foltos állapotban.
Ossendowski, Ferdinand : Állatok, emberek és istenek. Beasts men and gods. Ford.: Sajó Aladár. Bp.,(1924), Franklin, 240 p.+ 1 (kihajtható térképpel) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos térképpel, ex libris-szel.
Dr. Mészáros Gyula: Szekszárd és környéke törökös díszítésű kerámia emlékei. Szekszárd, 1968, Tolna megyei Tanács V. B. Művelődési Osztálya. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés.
Az Erdélyi Múzeum-Egyesület Brasovban (Brassó) 1934. augusztus 25-26. napjain, a tizenharmadik vándorgyűlés keretében tartott orvoskongresszusának emlékkönyve. Szerk.: Veress Ferenc, Koleszár László. Cluj/Kolozsvár, 1935., Erdélyi Múzeum-Egyesület, 106+1 p.+4 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
Tekes Sándorné Zsebők Nelli: Ez volt a múlt. Pestszentlőrinc 1944. november - 1945. július. A II. világháború áldozatai Pestszentlőrinc-Pestszentimre. Örökségünk sorozat II. köt. Bp., 2005., Budapest XVIII. Kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata - Budapest XVIII. Kerületi Pedagógiai Intézet és Helytörténeti Gyűjtemény. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Pándy Tamá...
cca 1920-1940 Vegyes utazási prospektus, 3 db: Deutsche Verkehrsbücher Der Rhein und seine Seitentäler. Berlin, én.,Reichsbahnzentrale für den Deutschen Reiseverkehr, 104 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. 16. Auflage. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.; Der Mitelrhein. Ein Blick über das Land uns seine Kultur in Vergangenheit und Gegenwart. Hrsg von der Reichsba...
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.