Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Németek Budapesten. Szerk.: Hambuch Vendel. Bp., 1998, Fővárosi Német Kisebbségi Önkormányzat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincnél sérült borítóval. Melléklettel. (Rédey Judit: Németek a főváros vendéglátásában és kereskedelmében. Bp., 1998, Német Kultúregyesület, 19 p. Tűzött papírköté...
Jászberény története a kezdetektől a reformkorig. Szerk.: Pethő László. Jászberény, 2014., Jászsági Évkönyv Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.