Das neue Testament unsers Herrn und Heilandes Jesu Christi, nach Dr. Martin Luthers Uebersetzung.; Die Psalmen Davids nach Dr. M. Luthers Uebersetzung. Köln, 1857., Depot Der Britischen Und Ausländischen Bibelgesellschaft. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
Császár István, Soós Viktor Attila: Magyar Tarzíciusz. Brenner János élete és vértanúsága 1931-1957. (Szombathely), 2003, Brenner János Emlékhely Alapítvány. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Kilenced a pálosok sziklatemplomának nagyasszonyához. Bp., 1938, Pálos Kolostor, 21 p. Kiadói papírkötés. Az elősző írója, Gyéressy Ágoston (1908-1986) pálos rendtag, író által DEDIKÁLT példány.