1857. "Maria Cellensis / Emlékül az 1857. évben Mária Czellben tartott hét hzázados öröm ünepélyre" fém emlékérem füllel, szövegben elírás: "SZÁZADOS helyett HZÁZADOS". Szign.: Drentwett. D." (27mm) T:2-,3 ph.
1858. "Éljen a királyné! Éljen a királyi újszülött! / Emlék a királyi törzs új ága születésére Budán, a haza szívében" Sn emlékérem füllel Rudolf herceg születésére. Szing.: A. Pittner (13,63g/35mm) T:2 kis ph. / Hungary 1858. "Medal for the Birth of Prince Rudolf" Sn commemorative medallion with ear. Sign.: A. Pittner (13,63g/35mm) C:XF small edge error
1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / A Buda Pesti koronázás emlékül 1867 június 8-án " bronz emlékérem (38mm) T:2 patina Hungary 1867. "Honvéd Memorabilia - For the founding of Honvéd Associations / In memory of the crowning at Buda Pest in 8th June 1867" bronze commemorative medallion (38mm) C:XF patina