1 000 Ft
Militária tétel, 2 db: Kimaradási engedély (Erlaubnisschein), K. u. K. Reservespital (hadikórház) Arad Lyceum, 1918, hajtásnyommal + 1942-43 menetlevél, M. kir 5. honv. rsz. és Ktg. állomás és M. kir 3. honv. rsz. és katonagondozó állomás bélyegzőivel, sérült, hiányos.