Nyomtatványok Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2536591
14748
411
Printed Materials
1984 A Medvetánc Elte KISZ társadalomelméleti folyóirat két száma. 2520033
14749
411
Printed Materials
1984/85 Märklin HO - A vasutak nagy világa, német nyelvű katalógus. Szerző: Gebr. Märklin & Cie. GMBH. Kiadó: ismeretlen. Foltos, kopott. 2520031
14750
411
Printed Materials
1985-2010 Vegyes külföldi vonat makettekkel foglalkozó kiadvány 5db, vonatos kalendárium 1db. Kopott. 2562141
14751
411
Printed Materials
cca 1985-2002 össz. 6 db színházi műsor, többek közt Homerosz: Sok hűhó seggiért avagy jobb ma egy sexus, mint holnap egy nexus. 2483852
14752
411
Printed Materials
1987-88 A 31. sz állami építőipari vállalat reklám anyaga az általuk épített Forma 1 pályával két újévi üdvözlő füzet 2562130
14753
411
Printed Materials
1988 W. G. Hogan, P. Erworn: Igaz történet Jézus királyról. Bp., 1988, Ikrek Kft. 12 p. Kiadói papírkötés. 2500864
14754
411
Printed Materials
1989-1990 Panda Magazin 3 db száma (I. évf. 1. és 2. sz., 1990/2. sz.) 2532045
14755
411
Printed Materials
1989 Az 1956-os mártírok újratemetéséről tudósító másnapi Magyar Nemzet 2560546
14756
411
Printed Materials
1989 Kádár János halálának alkalmából ravatalának meglátogatására adott emléklap 10x15 cm 2557171
14757
411
Printed Materials
cca 1990 Lord Ganesha 4p + 6 t nyomatok 37x26 cm 2449256
14758
411
Printed Materials
cca 1990 359 db ételrecept kártya 13x11 cm 2503960
14759
411
Printed Materials
cca 1990 Amit a fejfájásról tudni kell. Diagnosztikus és kezelési útmutató. Glaxo reklámkiadvány. Bp., Révai-ny., 32 p. + zsebútmutató folyamatábrákkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft