cca 1950 Személyek tevékenysége a személymentesítő állomáson, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), 56x83 cm
cca 1954 Sérült épületek műszaki mentése, propaganda/műszaki plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., hajtásnyommal, szakadásokkal, 49x70 cm
Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! Míg bortól nem tiszta a fejed, lent a bányában nincsen helyed. Plakát terv, 1937 körül. Tempera, karton, jelzett. Kisebb lapszéli törésnyomokkal. 62,5x47,5 cm.
cca 1950 Az egészségügyi egységek működése a kárhelyen, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Bp., Egyetemi-ny., szakadt, kis gyűrődéssel, kis folttal, 49x70 cm
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm.
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.