1955 Látogassa a Szépművészeti Múzeum és az Új Magyar Képtár kiállításait, retro kisplakát, ofszet, papír, hátoldalán 1955. okt. 1. dátum pecséttel, jó állapotban, 24×16,5 cm
cca 1960 Foglaljon helyet a Vidám Színpad és a Kis Színpad előadásaira, retro kisplakát, ofszet, papír, lap felső sarkaiban apró sérülésekkel, kisebb hiányokkal, 20×14 cm
cca 1954 Útak, útburkolatok, propaganda/műszaki plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya, Typopress-ny., gyűrött, kis szakadásokkal, a hátoldalán javításnyommal, 49x70 cm
Schmal Károly (1942-): Jelenidő, 1971. Rendezte: Bacsó Péter. Filmplakát, papír, jelzett a plakáton. Offsetnyomda, Magyar Hirdető. Lapszéli apró szakadásokkal és gyűrődésekkel, feltekerve, 58x81 cm