Plakát

Tételek száma: 84

Lehmayer Ferenc (?-): A könyv jóbarát, olvass könyvet! Plakát, papír, jelzett a plakáton (Lehmayer 959), Múzeumok Rotaüzeme, lapszéli apró szakadással és foltokkal, 41,5x29 cm
14881.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
14882.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! Vidd helyesen szerszámodat. Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelzett. Lap tetején apró sérülésekkel. 63x48 cm.
14883.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

14884.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

14885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
10

Koleszár Erzsébet (1944-): Galileo Galilei. Az ész és a hit konfliktusa, bolgár-olasz film, plakát, papír, Egyetemi Nyomda mélynyomása, 1969, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, feltekerve, 82x56 cm
14886.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

Retro reklám- vagy plakátterv, 1950-60 körül. Tempera, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán olvashatatlan felirattal. 31x22 cm.
14887.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,40
12,57

Börtsök László (?-?): Conferentia Studentium Zürich. Tempera, ceruza, papír. Jelzett. Plakát terv Európa térképpel, 1930-40 körül. Lap bal szélén apró szakadással. 28x20 cm.
14888.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71

Börtsök László (?-?): Conferentia studentium intern.... Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült és hiányos, rajz ép. 28,5x20 cm.
14889.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,25
15,71

Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, szélén apró sérülésekkel. 63x33 cm.
14890.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Retro reklám- vagy plakátterv, 1950-60 körül. Tempera, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán olvashatatlan felirattal és dátummal. Lap teteje kissé sérült. 31x22 cm.
14891.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

ca 1975 Szovjet propaganda plakát. / Soviet propaganda poster 55x86 cm
14892.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft