Börtsök László (?-?): Gravomit behebt Schwangerschaftsbeschwerden. Plakát vagy reklámterv. Tempera, karton. Jelzett. 1930-40 körül. Lap sarkaiban kisebb törésnyomokkal, lap tetején apró lyukkal. 30×20,5 cm
Henter János (?-): Elektroimpex egyenirányító röplap típus vázlata, 1959. Tempera, papír. Hátoldalán jelzett és feliratozott, valamint Magyar Hirdető Grafikai lektorátus és Elektroimpex propagandaosztály bélyegzőkkel, valamint dátum bélyegzővel, kissé foltos, sarkaiban törésnyomokkal. 28,5x19,5 cm.
Liberty írószerek, reklámterv, 1940-50 körül. Tempera, kollázs, papír, kartonra kasírozva, karton jobb felső sarkában sérült, hiányos. Jelzés nélkül. 18x22 cm.