cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 8 db, rajtuk részben erdélyi és részben romániai területekkel, közte: Biharkaba-Körösbánlaka, Bélbor, Calinesci, Targul-Ocna (Aknavásár), Vaskoh und Nagy-Halmágy, Ruszpolyána (x2), Óradna-Naszód, részben vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban, közte szakadt.
2 térkép-melléklet könyvben, a visszatért területekkel: Magyarország 1941 július havában-Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, 29x41 cm, Az intézet fiókhálózata 1941-ben Budapest Székesfőváros területén, 56x29 cm. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941,[Posner-ny.], 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás)+2 (térkép) t....
cca 1715 Guillaume Delisle (1675-1726) -Anselmo Maria Banduri (1675-1743): Orbis Romani descriptio seu divisio per themata sub Imperatoribus Constantinopolitanis post Heraclii tempora facta. Auctore Guillelmo Del'Isle e Regia Scientiarum Academia ad novam editionem operum Constantini Porphyrogeniti quae prodit Studio Anselmi Bandurii, Ragusini monachi Benedictini Melitensis cum ajusdem Notis et An...
cca 1860 Hessen térképe, tervezte: és rajzolta Major Radefeld, kézzel színezett metszet, Bibliographisches Institut Hildburghausen metszése, nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben. 25x19 cm / map of Hessen, hand-coloured, framed
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 4 db, rajtuk: Staré Hory a Mosovce, Olmütz, Handlova és Oszlány (x2), vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.
cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 5 db, rajtuk: Dürnkrut und Bösing, Tulln, Storo (x2), Celldömölk, egy kivételével, vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.