cca 1910-1918 Vegyes katonai térkép tétel, 7 db, rajtuk nagyrészt boszniai területekkel (Neum und Stagno Grande, Ljubinje und Slano, Ljubuski und Metkovic, Jelec und Tjentista, Ulog und Nevesnije), Zalom und Stolac), de közte egy Plovdiv (Philippopel) is, vászonokra kasírozva, különféle méretekben, változó állapotban.
cca 1940 Hajdu vármegye térképe. Átdolg.: Tallián Ferenc. Kogutowicz: Megyei térképek. 1 : 400.000. Magyar Földrajzi Intézet Rt., karton, kissé foltos, 28x22,5 cm
cca 1740 Matthäus Seutter (1678-1757): Europa religionis christianae morum et pacis ac belli artium cultu omnium terrarum orbis partium praestantiss, Augsburg, szakadt, sérült, hiányos, foltos, körbevágott, kézzel színezett rézmetszet, későbbi 1840-1860 kr. papírra kasírozva, 19,5x26 cm