1986 Queen, Népstadion, belépőjegy a legendás koncertre, küzdőtér, hajtásnyommal, máskülönben jó állapotban / 1986 Queen, Népstadion Budapest, concert ticket, folded, otherwise in good condition
Guy de Pourtalés: A zongora poétája. Chopin élet-regénye. Ford.: Lányi Viktor. Bp., 1936, Renaissance Könyvek, 308+(10) p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborító bekötve, kissé kopott borítóval.
1970-1975 Vegyes zenei témájú tétel, db: Illés Együttes legsikeresebb dalai/Koncz Zsuzsa legsikeresebb dalai.; Beat Show. Beat énekesek és együttesek albuma.; Made in Hungary '75.; Könnyű zenei koktél 11.; Kottás daloskönyv 58.; Bp., 1968-1975, Zeneműkiadó. Papírkötésekben, kissé kopott borítókkal.
1894 Prága, Leonoren Walzer, díszes, német nyelvű köszönő emléklap zenész részére koncerten való közreműködésért, 2 db kottával, aranyozott vászonborítóban + Négykezesek kotta, 4 p.