14511.
411. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
800 Ft
1894 Prága, Leonoren Walzer, díszes, német nyelvű köszönő emléklap zenész részére koncerten való közreműködésért, 2 db kottával, aranyozott vászonborítóban + Négykezesek kotta, 4 p.