14517.
411. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Bartók Béla, Lengyel Menyhért: A csodálatos mandarin. Pantomim Opus 19. Ifj. Bartók Béla elÅ‘szavával, Bónis Ferenc tanulmányával. H.n., (1991), Magyar Bibliofil Társaság/Tevan Kiadó. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói papÃrtokban. Megjelent 2000 példányban.