Szovjetunió ~1940-1950. Szovjet címeres Br jelvény, csillag tűzzománcozva (63mmx51mm) T:2 Soviet Union ~1940-1950. Badge with the coat of arms of the Soviet Union, bronze, enamelled star (63mmx51mm) C:XF
5db kitüntetésből és kitüntető jelvényből álló tétel, benne "Munkásőrség", "Kiváló újító" (sérült tok), "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem", "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" (sérült tok), "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója", mindegyik eredeti tokban, miniatűrrel + Bakos Ildikó (1948- ) ~1990. "Aesculapius / Chinoin Hungaria - Condita 1910" Br emlékérem, eredeti tokban T:1-2-
25db-os magyar és külföldi, főleg jelvényekből álló tétel, közte DN "Katholikus Népszövetség" Br jelvény + DN "Arany diplomás pedagógus - 50 év" Br jelvény + 1954. "XII. Főiskolai Világbajnokság - Budapest 1954" fém plakett (40x64mm) + Szovjetunió 1985. "A győzelem 40. évfordulójára" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon + Oroszország 1995. "A győzelem 50. évfordulójára" aranyozott fém kitüntetés...