Portugália ~1980. "António Ramalho Eanes tábornok, a Portugál Köztársaság elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremén "2462-4500" sorszámmal. Szign.: F. Candido, S. Sousa (80mm) T:1,1- Portugal ~1980. "General António Ramalho Eanes, presidente da República Portuguesa" two-sided Br medal, with "2462-4500" serial number on the edge. Sign: F. Candido, S. Sousa (80mm) C:UNC,AU
Románia 2002. "Fehér megye létrehozásának 10. évfordulója" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1- Romania 2002. "10 ani de la Constituirea Judeţean Alba" two-sided Br medallion (60mm) C:AU
Szovjetunió 1980. "Leningrad város hőse" Br emlékérem eredeti műbőr tokban. Szign.: N. Szokolov (65mm) T:1- patina Soviet Union 1980. "Hero of the City of Leningrad" Br commemorative medallion in original faux leather case. Sign.: N. Sokolov (65mm) C:AU patina
Szovjetunió 1982. "Össz-szövetségi Kardiológiai Tudományos Központ / Moszkva 1982" Br emlékérem eredeti tokban (43,5x61mm) T:1 Soviet Union 1982. "All-Union Cardiological Scientific Center / Moscow 1982" Br commemorative medallion in original case (43,5x61mm) C:UNC