1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration without ribbon C:VF edge error NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés az 1938-as Felvidéki Emlékérem mellszalagján T:2 ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with 1938. "Upper Hungary Medal" decoration's ribbon C:XF edge error NMK 249.
1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" Br kitüntetés eredeti mellszalagon, az emlékkereszt hátoldalába szöveg karcolva: "...1911-ben Kőrösi Péter" T:2 Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" Br decoration with original ribbon, text scratched in the decoration's back: "...in 1911, Péter Kőrösi" C:XF NMK 275.
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés nem saját mellszalagon. Szign.: Tautenhayn T:2-,3 ph. Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" bronze medal with not own ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF,Fedge errors NMK 137.
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallma...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (18mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (18mm) C:XF,VF
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés nem saját mellszalagon T:2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with not own ribbon C:VF NMK 295.
~1920. "1914-1918" zománcozott Br kitűző nem saját tűvel, az Országos Frontharcos Szövetség jelvényképével, hátoldalán a tűcsere miatt nem látszó gyártói jelzéssel T:2 tűn patina
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés, "BRONZ" fémjel a hátlapon T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated bronze decoration, with "BRONZ" hallmark on the reverse C:XF NMK 418.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött bronz kitüntetés modern mellszalagon, "BRONZ" fémjel a hátlapon T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silvered bronze decoration with modern ribbon, with "BRONZ" hallmark on the reverse C:XF NMK 418.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.