10 db vegyes kerámia, részben jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, vá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~505005/10-db-vegyes-keramia-reszben-jelzett-kopasokkal-lepattanasokkal-vaza-korso-kancso-m-1~II2557223
2557223
11123
411
3800
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
3 800 Ft 10,08 EUR , 10,86 USD
Leírás: 10 db vegyes kerámia, részben jelzett, kopásokkal, lepattanásokkal, váza, korsó, kancsó, m: 10-25cm
: karap_norbert