2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/2-db-Gorodnicki-porcelan-kionto-2-db-Retro-Szovjet-Matricas-jelzett-kis-kopassal-12-18-c~II2531155
2531155
11396
411
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: 2 db Gorodnicki porcelán kiöntő, 2 db. Retró Szovjet Matricás, jelzett, kis kopással, 12, 18 cm
: karap_norbert