Japán mintás 'tét a tét' mokkás készlet. Kézzel festett porcelán. Jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Japan-mintas-tet-a-tet-mokkas-keszlet-Kezzel-festett-porcelan-Jelzett-Kopott~II2556286
2556286
11369
411
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,22 EUR , 22,86 USD
Leírás: Japán mintás 'tét a tét' mokkás készlet. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Kopott.
: karap_norbert