Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Kelet-nemet-porcelan-kancso-jelzett-kopasnyomokkal-m21cm~II2557189
2557189
11370
411
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,18 EUR , 3,43 USD
Leírás: Kelet német porcelán kancsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:21cm
: karap_norbert