Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Limoges-porcelan-ragutal-aljaval-Aranyozott-kek-festessel-Jelzett-kopassal-d-30-cm-m-20-~II2444596
2444596
11397
411
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 31,83 EUR , 34,29 USD
Leírás: Limoges porcelán ragutál aljával, Aranyozott, kék festéssel. Jelzett, kopással d: 30 cm m: 20 cm
: nagy_andras