Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/411/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~505006/Zsolnay-viragmintas-porcelan-mini-kaspo-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-5-5-cm-d-5-5-~II2341068
2341068
11253
411
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: Zsolnay virágmintás porcelán mini kaspó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 5,5 cm, d: 5,5 cm
: nagy_andras