H. Herbst jelzéssel: Ősz (Herbst). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/H-Herbst-jelzessel-Osz-Herbst-Szines-rezkarc-papir-Uvegezett-fa-keretben-9-5x8-cm~II2494533
2494533
10469
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,31 EUR , 5,71 USD
Leírás: H. Herbst jelzéssel: Ősz (Herbst). Színes rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x8 cm
: pelikán_kristóf