Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2492580
10213
412
Kiss Ilona (1955-): Jean-Claude, 2004. Litográfia, papír, jelzett. XII/XVI számozással. Kiss Ilona autográf ajándékozási soraival. 21,5x18 cm 2567178
10214
412
Kiss Terézia (1928-): Anya gyermekével. Rézkarc, papír. Jelzett. 21,5x16cm, Üvegezett fakeretben. 2461596
10215
412
Klement Zoltán (1967. ): Tanya. Olaj, farost, jelzett, 20x37cm 2571528
10216
412
Koch Ernő (1898 - 1970): Templom.
Jelzés nélkül.
Fém nyomódúc. 43x32,5cm 2571530
10217
412
Koch Ernő (1898 - 1970): Kuncsholmi kikötő.
Jelzés nélkül.
Fém nyomódúc. 45x32,5cm 2336813
10218
412
9500
Kolák Gyula (?-?): Folyóparton (Horgász). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fa keretben. 24×45,5 cm 2505797
10219
412
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm 2564193
10220
412
Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Hajnal. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 28×25,5 cm 2481852
10221
412
Konecsni György (1908-1970): Tihany. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 29x37 cm 2483331
10222
412
110000
Koppány Attila (1947-): K28. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalon. Fa keretben. 50x50 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2451364
10223
412
Kovács Júlia (1924-2007): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 29×19 cm 2541799
10225
412
4600
Kovács Julianna (1947-): Mikulásvirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft