Lux Antal (1935-): Best send by mail art II., 1989. Ofszet, papír. Jelzett és datált (A. Lux '89), számozott: 8/20. 29x40,5 cm. A Makói Grafikai Művésztelepen készült alkotás!/ Antal Lux (1935-): Best send by mail art II., 1989. Offset on paper. Signed and dated (A. Lux '89), numbered: 8/20. 29x40,5 cm.
Magyar Gábor (1953-): Ezoterikus kép, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), üvegezett keretben, lap alja kissé foltos, üveg alján apró sérüléssel, 88x63 cm
Major János (1934-2008): Női akt. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 29x20,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.