Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1369792
10263
412
Marosi Ilona (1941-): Önarckép. Olaj, vászon, sérült, jelzett, 60×83 cm 2471220
10264
412
Marsovszky Endre (1916 - 1989): Táj, tóval. Akvarell, papír, Jelzett. üvegezett keretben 26x37,5 cm 2564552
10265
412
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (32/100), üvegezett fa keretben, 42×27 cm 2374682
10266
412
30000
Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm 2568507
10267
412
Mesterházy Dénes (1900-1949): Kukorica hántás. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. Jelzett. 25x35cm 2505643
10268
412
48000
Mesterházy Dénes (-): Macska kölykeivel. Pasztell, papír, Jelzett, Szép keretben. 53x78 cm 2568412
10269
412
15000
Micsik Angéla (?-): Szüret után. Olaj farost. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fa keretben. 40x30 cm 2428544
10270
412
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm 2314478
10271
412
Móra László (1947-): A kukkoló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 81x44 cm 2541804
10272
412
Morschhauser Miklós ( - ): Tanyavilág bocikkal. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x28 cm 2549090
10273
412
Muhits Sándor (1882-1956): Akt és más tanulmányrajzok. Ceruza, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, 28,5×28,5 cm 2549107
10274
412
Muhits Sándor (1882-1956): Káin és Ábel. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, hajtásnyomokkal, 30×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft