Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2569942
10339
412
Samu Hajnalka (?-): Varázsló. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm 2568768
10340
412
Sassy Attila (1880-1967): Hölgy virággal. Olaj, vászon. Jelzett. Vakkeret nélkül. Sérült. 37x25,5 cm 2568764
10341
412
Sassy Attila (1880-1967): Női portré. Olaj, vászon. Jelzett. Vakkeret nélkül. Sérült. 42,5x30 cm 2461794
10342
412
38000
Schéner Mihály (1923-2009): Fohász, 1989. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 67x91 cm 2461809
10343
412
Schéner Mihály (1923-2009): Napsütötte ház, 1957. Tempera, karton, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x60 cm 2285649
10344
412
100
Hans Schindler (?-?). Wachau, Hof in Weissenkirchen. Színes rézkarc, papír, jelzett. Sérült üvegezett fa keretben. 15,5×10,5 cm 2567179
10345
412
Scultéty Éva (1917-2001): Erdő. Rézkarc, papír, jelzett, 34x25 cm. Üvegezett fakeretben. 2567180
10346
412
Scultéty Éva (1917-2001): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, 29x25 cm. Üvegezett fakeretben. 1615198
10347
412
Simoncsics Fanni (2000-): Elmúlás. Akvarell, papír, jelzett, 33x22 cm 1615194
10348
412
Simoncsics Fanni (2000-): Sóvárgás. Akvarell, papír, jelzett, 34x25 cm 2546985
10349
412
Somlai Vilma (1938-2007): Tavasz a kertben. Akvarell, papír, jelzett, 43×60 cm 2554495
10350
412
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzó barackfák. Linómetszet, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, hátoldalán pecséttel is jelzett, lap bal alsó sarkában apró hiánnyal, 20×19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft