Festmények és grafikák

Tételek száma: 421

Szikora Tamás (1943-2012): Vörös doboz. Olaj, kollázs, fa, jelezve balra lent. Sérült (több helyen, hátoldalán is). 32x53 cm
10375.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
284,97
314,29
Szlányi Lajos (1869-1949): Havas ózdi táj. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Üvegezett, sérült fa keretben, 40×47 cm
10376.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86
10377.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Szőnyi István (1894-1960): Építkezés. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, sérült fa keretben. 39x29 cm
10378.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
Szőnyi István (1894-1960): Vízparton álló asszonyok. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 36/50 felirattal. 7×13 cm
10379.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 26,5x19,5 cm
10380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Terney Béla (1905-1972): Kórus, 1925. Akvarell, tus, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 25x38 cm
10381.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
15
Tibai Takács János (1876 - 1943): Tabán Virág Benedek utca. Erősen kopott szignó. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív keretben. 36x49cm
10382.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Főtér Szentendre. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos. Üvegezett, sérült fa keretben. 19×14 cm
10383.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Thuróczy Zoltán (1935 - ): Vizsla, Ceruza, papír. Kopott üvegezett keretben. Jelzett, 21x15cm
10384.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
10385.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Ettore Tito (1859-1941): A szó elszáll, az írás megmarad (les paroles s'envolent les ecrits restent). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika.
10386.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft