Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924. Olaj, vászon, jelzett, Szokol Vilibáld autográf ajándékozási soraival. Kartonra varrva, karton sérült, vászon hátsó részén széleinél sérült. Sérült fa keretben, 60x49 cm
Szőnyi István (1894-1960): Vízparton álló asszonyok. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 36/50 felirattal. 7×13 cm
Timár József (1940-): Part mentén. Olaj, farost, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fa keretben, 35x50 cm
Ettore Tito (1859-1941): A szó elszáll, az írás megmarad (les paroles s'envolent les ecrits restent). Akvarellel színezett nyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Üvegezett fa keretben. 20x15 cm. Art deco grafika.