Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2565051
10089
412
Dobay Ferenc (1867-?): Csendélet. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa képkeretben, 69x55 cm. 2461823
10090
412
Dobozy Jenő (?-?), működött a XX. sz. első felében: Naplemente. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 52×64 cm 2563081
10091
412
Dóra István (1932-): Táncoló társaság. Olaj, vászon. Léckeretben. Jelzett. 71x51cm 2564172
10092
412
38000
Döbrentey Gábor (1897-1990): Jézus és tanítványai, 1933. Olaj, vászon, jelzett. Javított. 99x67 cm 2564395
10093
412
1875 Döltl Teréz (?-?) Kéményseprő. Ceruza, papír, Jelzett 18x25 cm 2564393
10094
412
1875 Döltl Teréz (?-?) 3 db portré. Ceruza, papír, Jelzett. 20x30 cm 2567312
10095
412
Dunay János (?-?): Hölgyek. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 52×41,5 cm 2568399
10096
412
24000
Edvi Illés Ödön (1877-1945): Koronázási jelvények. Olaj, fa, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Kissé sérült. 35x24,5 cm 2379102
10097
412
19000
ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Krisztus fogantatása, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm 2564274
10098
412
Ék Sándor (1902-1975): Állatkert. Litográfia, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 38×50 cm 2314253
10099
412
Élesdy István (1912-1987): 2 hölgy portréja (egy lapon). Szén, papír, jelzett. Lap közepén hajtásnyommal. 34×49,5 cm 2306011
10100
412
Élesdy István (1912-1987): Ülő hölgy. Tus, papír, jelzett. Lap jobb felső sarkában törésnyommal. 48x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft