Tordai Schilling Oszkár (1880-?): Máté, 1946. Akvarell, ceruza, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/412/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tordai-Schilling-Oszkar-1880-Mate-1946-Akvarell-ceruza-papir-kartonra-kasirozva-kart~II2563922
2563922
10389
412
Leírás: Tordai Schilling Oszkár (1880-?): Máté, 1946. Akvarell, ceruza, papír, kartonra kasírozva, karton széle sérült, 25x11 cm
: ra