4 000 Ft
28
Vértessyné-Makfalvay Gizella: Hópelyhek. Beszélyek és utleírások. Székesfehérvár, 1893., "Székesfehérvár és Vidéke." Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, az elülső táblán sérüléssel, volt könyvtári példány, kissé foltos lapokkal, egy lap alján firkával, megviselt állapotban.