3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Fodor Sándor: Jogi tanácsadó. Segédkönyv a hatóságokkal való érintkezésre, beadványok, okiratok szerkesztésére s a legkülömbözőbb jogügyletekben való eljárásra. Szerk. Dr. - - . Bp., 1898., Eggenberger (Hoffmann Alfréd), X+2+783 p. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, Popper Lajos-kötés, kissé kopott borítóval, a gerinc alján kis sérüléssel, de belül jó állapotban.