6 000 Ft
Magyar Mezőgazdák Szövetkezete 1891-1941. Összeáll.: Dr. Szabó Miklós. Bp., 1942., "Pátria", 203+1 p.+ 5 (kihajtható táblák) t. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A Magyar Mezőgazdák Szövetkezete által V. dr. Geist Gáspár (1900-1972) igazgatósági tag részére szóló ajándékozási sorokkal. Valamint "Geist" Gáspár névbélyegzésével.