17308.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Kőrösi Henrik: Bözsike. Leányok s mindazok számára, akik a kis gyermeket szeretik. Spyri Johanna után átdolgozta: - -. Bp., ,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 89+1 p.+ 6 (egészoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.