Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II-III. kötet. Két könyvben. 1960, 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
Bartus László: Varga Zoli disszidál. Volt egyszer egy Ferencváros. Varga Zoltán (1945-2010) magyar olimpiai bajnok labdarúgó, az FTC örökös bajnoka és a szerző, Bartus László (1961-) újságíró által dedikált! Bp., 2000, szerzői. Kiadói papírkötés.
Dr. Nagy Géza: Az Aljechin-Euwe revansmérkőzés játszmái. Különlenyomat a Magyar Sakkvilág 1938 január-februári számából. (Bp.), 1938, Magyar Sakkvilág, 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, szétvált borítóval, hiányos gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
Nemzeti mesterverseny 1932. 75 válogatott játszma. Magyar Sakkvilág Könyvtára III. kötet. A mesterek közreműködésével összeállította: Chalupetzky Ferenc. Kecskemét, [1932], Magyar Sakkvilág (Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval.