15191.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II-III. kötet. Két könyvben. 1960, 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.