15201.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Földessy-Hoffer-Pánczél: A labdarúgó világbajnokságok. Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.