15195.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 800 Ft
Nemzeti mesterverseny 1932. 75 válogatott játszma. Magyar Sakkvilág Könyvtára III. kötet. A mesterek közreműködésével összeállította: Chalupetzky Ferenc. Kecskemét, [1932], Magyar Sakkvilág (Első Kecskeméti Hirlapkiadó- és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, hiányos gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval.