15196.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 000 Ft
Pintér István: Beckenbauer. Bp., 1986, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. Franz Beckenbauer (1945- ) világbajnok német labdarúgó, edző autográf aláírásával, DEDIKÁLT példány!