15004.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Bevezető kötet. Bp., 1887, Magyar Királyi Államnyomda. Nagyon gazdag egészoldalas, és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.