15001.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
15 000 Ft
38,86 EUR, 42,86 USD
Kiszely Gulya (szerk.): Debrecen szabad kir. város. Magyar városok fejlődése I. kötet. Bp., Vármegyei Könyvkiadó, 1931. Enyhén kopott bőrkötésben, aranyozott, dombornyomott címeres borítóval.