15010.
412. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Zalavármegye ismertetÅ‘je. 1933. Szerk. és kiadták: Bodry László, Madarász Gyula, és Zsadányi Oszkár. A történeti rész Ãrói: Dr. Sziklay János és Kozma Béla. Sopron, 1933., Székely és Társa, 271+174 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, javÃtott gerinccel.