Vasúti műemlékeink. Our Railway Monuments. Szerk.: Bernát Orsolya et al. Bp., 2008, MÁV Zrt. Kommunikációs Igazgatóság. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
Vegyes vasúti témájú könyvtétel, 5 db. Günther Feuerreissen: Reissen mit der Dampfbahn. Berlin,1982,VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés. Ulrich Schenfold: Mein erstes Buch der Eisenbahn. München,1980,Südwest. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kijáró lapokkal. ZEV+DET. Die Eisenbahntechnik. 1992. August/September. Graz, 1992, Glasers Annalen. Német nyelven. Kiadói papírkötés...
"A magyar gépipar minta - s a honi munkások nevelőintézete." Tanulmányok a MÁVAG történetéből. Szerk.: Bencze Géza. Bp., 1989, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói papírkötés.
Der Eisenbau. Ausgenommen Vorarbeiten, Unterbau und Tunnelbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften V. Siebente Abteilung: Schmalspurbahnen. Beatbeitet von Alfred Birk. Herausgegeben F. Loewe und H. Zimmermann. Mit einer Tafel, 145 Abbildungen im Text und vollständigem Sachverzeichnis. Leipzig, 1902, Wilhelm Engelmann, VIII+163 p. +1 t. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos l...