1968 Bieder Géza győri fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása (Fafelület), a kép a Salgótarjánban megrendezett, nyári fotóművészeti alkotótelepen készült, 24x11,5 cm
1971 Bardócz Emília jelzés és cím nélküli, vintage fotóművészeti alkotása, a kép a Győrben megrendezett, nyári fotóművészeti alkotótelepen készült, 23x17,2 cm
1972 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Stop!), a kép az Esztergomban megrendezett, nyári fotóművészeti alkotótelepen készült, 24x12,2 cm
1972 Érdi György bonyhádi fotóművész feliratozott, vintage fotóművészeti alkotása, a kép az Esztergomban megrendezett, nyári fotóművészeti alkotótelepen készült, 24x15 cm
Karel Van Gerven (1941-) vintage fotóművészeti alkotása, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel, plexiüvegezett keretben, hátoldalán a művész címkéjével, 17x17 cm / Karel Van Gerven (1941-) Belgian photographer's vintage work, signed, artist's proof, framed