Fotó Tételek száma: 472
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564878
13747
412
Photo
cca 1965 Egressy Gábor Gimnázium IV. D 1961-1965 osztályának tabló fotója, sérült, 24x30 cm 2563292
13748
412
Photo
cca. 1880 Hölgy, színezett fotó, fémlemez, dekoratív fakeretben. 12,5x9,5cm 2563179
13749
412
Photo
1876 Család fotója. Schrecker Ign. John műterméből, szecessziós, üvegezett, fakeretben. 17x14cm 2563176
13750
412
Photo
cca. 1880 Család fotója. Halmy Béla műterméből, szecessziós, kitámasztós, üvegezett, fakeretben. 20x11cm 2563703
13751
412
3200
Photo
cca 1980 előtt készült, 13 magyar film jelenetei és szereplői, 13 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563695
13752
412
4200
Photo
1958 ,,Ház a sziklák alatt" című magyar film jelenetei és szereplői, 21 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563688
13753
412
Photo
1962 ,,Kertes házak utcája" című magyar film jelenetei és szereplői, 28 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563686
13754
412
3200
Photo
1960 ,,Két emelet boldogság" című magyar film jelenetei és szereplői, 13 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563679
13755
412
Photo
1963"Párbeszéd" című magyar film jelenetei és szereplői, 17 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563678
13756
412
Photo
1961 ,,Mindenki ártatlan" című magyar film jelenetei és szereplői, 20 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563667
13757
412
3200
Photo
1969 ,,Virágvasárnap" című magyar film jelenetei és szereplői, 13 db produkciós filmfotó, 24x30 cm 2563672
13758
412
Photo
1963 ,,Meztelen diplomata" című magyar film jelenetei és szereplői, 21 db produkciós filmfotó, kisebb sérülésekkel, 24x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft