Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 59
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2488081
11796
412
17000
Antique
Kínai selyem fali terítő figurális-florális motívumokkal, selyem fonállal hímzett, 1940-50 körül, hátoldalán apró foltokkal, 150x50 cm / Chinese embroidered silk picture, with a few small spots on the reverse, 150x50 cm 2412779
11797
412
Antique
Artina ón boros készlet hat személyes. Kancsó + 6 + 1 pohár borkészítéshez kapcsolódó jelenetekkel: jelzettek. 2402991
11798
412
30000
Antique
Karaffa. Kristály, díszített ezüstözött szerelékkel. Formába öntött csiszolt. 28 cm 911310
11799
412
Antique
Gazdagon díszített antik asztali fa doboz, sérült, kulcs nélkül, 23×31 cm 2446008
11800
412
36000
Antique
2 db szecessziós, spiater falitányér, jelzetlen, kopott d:32cm 2534569
11801
412
Antique
Zöld bársony terítő, aranysujtásos szegéllyel XX. sz. eleje. Rajta egy edénnyommal. Hímzett heraldikai motívummal 90x90 cm 2211659
11802
412
Antique
Díszdoboz fedéllel, fa, historizáló stílusú, m: 19, apró sérülésekkel, 43x32 cm 2534983
11803
412
Antique
1 db ezüstözött alpakka fűszertartó, jelzés nélkül, kopott, d:4 cm 2373515
11804
412
Antique
Főúri süvegdísz. XVIII. sz. Poncolt réz. / Nobleman hat ornament made of copper. 11,5x8 cm 2549632
11805
412
32000
Antique
Sinkó Veronika (1945- ): Triptichon. Festett selyem, kinyitható dobozban. 53x80cm 2566827
11806
412
Antique
Biedermeier fa doboz, intarziás, részben griffmadarakkal díszített berakással a fedelén és mindegyik oldalán, zárral, kulcs nélkül, kissé sérült, 11,5x17x28,5 cm, 2567232
11807
412
4600
Antique
cca 1900 Szecessziós réz asztali tolltartó és tintatartó, üvegbetét nélkül, fedél pótolt és nem illeszkedik, sz: 27 cm / Art nouveau pen holder, without glass, cap not original and not matching Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft